نتایج جستجو برای عبارت :

و می‌تواند حال خوب آدم را بهتر کند

داشتم فیلم نهنگ آبی را می دیدم به یک نتیجه عجیب و هولناک رسیدم.
روان شناسی در عین اینکه می تواند از انسان ها افراد سالم تر و مطمئن تری بسازد می تواند آدم ها را نابود کند.
یک روان شناس بهتر از هر کس دیگری می تواند از جایی به تو آسیب بزند که از پا در بیاوردت.
بهتر از هرکسی نقطه ضعف های تو را می داند ...نقطه قوت هایت را می داند...
بهتر از هرکس دیگری می داند از کجا به تو ضربه بزند که نتوانی بلند بشوی...

ادامه مطلب
مهر در سجاده ام پنهان بماند بهتر است
کفر ما در سایه ی ایمان بماند بهتر است
عشق و رسوایی خطر دارد زلیخای عزیز
یوسفت در گوشه زندان بماند بهتر است
در دلم نفرین و بر لب آفرین دارم ولی 
ماجرا بین لب و دندان بماند بهتر است
بعد از این از عشق ما در کافه های انزوا
نقش مرموزی ته فنجان بماند بهتر است
بی سلامی آمدی پس بی خداحافظ برو 
عشق بی آغاز بی پایان بماند بهتر است
احسان_افشاری

امروزه می توان شیر را به راحتی و از مراکز فروش تهیه نمود. شیر می تواند به عنوان یک غذای کامل مصرف شود و برای سلامتی مزایای بالقوه ای دارد. شیر می تواند در انواع مختلفی تهیه  و مصرف شود، که هر کدام از انواع شیر با توجه به نوع شیر می تواند دارای مزایا و حتی معایب مختلفی باشد .بعضی از افزودنی های شیر می تواند علاوه بر طعم، خواص متفاوتی نیز داشته باشد.
به همین علت بهتر است با انواع شیر و افزودنی های آن آشنا شوید تا بتوانید با توجه به نیاز خود، بهترین
این ۱۵ عمل را رها کن تا شاد باشی:
۱ – بهتر است همیشه حق با تو بودن را رها کنی
۲ – بهتر است نیاز به کنترل کردن را رها کنی
۳ - بهتر است سرزنش کردن را رها کنی
۴ - بهتر است افکار مبارزه گرانه خود را رها کنی
۵ – بهتر است باورهای محدود کننده خود را رها کنی
۶ – بهتر است شکوه و شکایت را رها کنی
۷ – بهتر است قضاوت کردن را رها کنی
۸ – بهتر است نیاز به تحت تاثیر قرار دادن دیگران را رها کنی
۹ - بهتر است مقاومت در مقابل تغییر را رها کنی
۱۰ – بهتر است برچسب زدن ها
آموزش روش های بغل کردن همسر

اثرات بغل کردن همسر1- به آرامش رسیدن2- ایجاد امنیت خاطر3- احساس دوست داشتن4- احساس صمیمیت5- افزایش اعتماد به نفس6- انتقال عشق و علاقه

بیان احساسات هنگام بغل کردن همسربغل کردن می تواند بدون صدا باشد اما برای ایجاد احساس بهتر ، بهتر است در هنگام بغل کردن همسر به وی ابراز علاقه نمایید . گفتن کلماتی مانند دوستت دارم می تواند تاثیر مثبت بفل کردن را چند برابر کند .
ادامه مطلب
دوش آب گرم تنش عضله را التیام و درد گرفتگی عضله را کاهش می دهد. اگر سردوشی قوی دارید که دیگر چه بهتر! اجازه دهید آب گرم مانند یک ماساژور روی شانه ها، گردن و کمر کار کند. تحقیقات نشان داده دوش آب گرم می تواند سطح اکسی توسین را بالا ببرد و اضطراب را کاهش دهد. هرکسی در کارش استرس را تجربه می کند می تواند از این مزیت دوش آب گرم بهره مند شود. دوش آب گرم همچنین مانند یک ضد احتقان طبیعی عمل می کند و باعث التیام نشانه های سرماخوردگی می شود، چون بخار آب گرم

اثرات بغل کردن همسر1- به آرامش رسیدن2- ایجاد امنیت خاطر3- احساس دوست داشتن4- احساس صمیمیت5- افزایش اعتماد به نفس6- انتقال عشق و علاقه

بیان احساسات هنگام بغل کردن همسربغل کردن می تواند بدون صدا باشد اما برای ایجاد احساس بهتر ، بهتر است در هنگام بغل کردن همسر به وی ابراز علاقه نمایید . گفتن کلماتی مانند دوستت دارم می تواند تاثیر مثبت بفل کردن را چند برابر کند .
ادامه مطلب
4 ترفند رایانه برای مدیریت بهتر فایل‌ها
در این آموزش در سایت ام پی دانلود 4 ترفند رایانه برای مدیریت بهتر فایل‌ها را آموزش می دهیم. هرکسی که از کامپیوتر
استفاده می‌کند باید توانایی مدیریت فایل‌ها و پوشه‌های موجود در آن را
داشته باشد. متاسفانه بسیاری از کاربران با ترفندهای ساده برای انجام این
کار آشنا نیستند. یکی از دلایل این مشکل می‌تواند این باشد که این دسته از
کاربران تجربه‌ی کافی در استفاده از ویندوز ندارند و از امکانات آن
بی‌خبر
بعد از رابطه جنسی اقدام لازم و ضروری دوش گرفتن است‎

بعد از رابطه جنسی اقدام لازم و ضروری دوش گرفتن است که دلایل آن در این مطلب بیان می شود.

لزوم دوش گرفتن بعد از رابطه جنسی
بهتر است زمان دوش گرفتن صبحگاهی خود را طوری تنظیم کنید که یک ساعت قبل از خروج شما از منزل باشد.

استحمام بعد از تخلیه و استفراغ مواد دفعی ناشی از فعالیت‌های جنسی می‌تواند باعث جاری شدن مجدد بخارات و سموم در بدن شده و مانع از بروز اختلالات عروقی و عصبی و عضلانی شود.

دو
کتاب علی الحسابشاعر: امیرحسین طاهر

کنارم باش تا حالم شود از خوب هم خوب ترنباشی دلخوشی کم نیست، اما با یاد تو غم بهترنباشی یاد تو هر دم مرا دیوانه می سازدنباشی پیش من پایان دم یا بازدم بهتراگر دستم رود توصیف هد کس جز شما بانوبخشکد جوهر شعرم، بخشکد این قلم بهتراگر روزی میان مرگ یا بی تو شدن ماندمبدون مکث می گویم بمیرم لاجرم بهترو من هم می شوم مثل همه مقتول چشمانتندارد عدل و قانون جز تو دیگر متهم بهتر

برای تهیه ی این کتاب می توانید به پیج این

) آیا تزریق بوتاکس می تواند راه حلی برای درمان عرق کردن بیش از حد کف دست ها و یا پاها باشد ؟
پاسخ) بله یکی از استفاده های بوتاکس همین درمان هایپرهیدروزیس بوده و تزریق صحیح ان می تواند این مشکل را درمان کند.اما این کار عوارض جانبی نیز دارد که بهتر است قبل از انجام تزریق کاملا در مورد ان ها با پزشک خود مشورت کنید.

http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR
آیا تزریق بوتاکس می تواند راه حلی برای درمان عرق کردن بیش از حد کف دست ها و یا پاها باشد ؟
پاسخ) بله یکی از استفاده های بوتاکس همین درمان هایپرهیدروزیس بوده و تزریق صحیح ان می تواند این مشکل را درمان کند.اما این کار عوارض جانبی نیز دارد که بهتر است قبل از انجام تزریق کاملا در مورد ان ها با پزشک خود مشورت کنید.

http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR
چند کاری که من خودم انجام میدم و حالم حداقل یه پله بهتر میشه را برای شما می‌نویسم:
خواندن چند صفحه از یه کتاب
خواندن شعر
خواندن یه داستانک که حال خوب کن باشه
پیاده روی و قدم زدن
نگاه کردن حیوانات و بازی آنها
خلوت کردن و صحبت با خود
نوشتن در مورد حالمون که چرا بد شده و چطور می‌تونم اون را بهتر کنم
صحبت با یه دوست قدیمی
پرداختن به کاری که دوست داری (من خودم کار با کامپیوتر و نقاشی)
شما چکار می‌کنید که حالتون بهتر بشه؟ برام بنویسید

بغل کردن همسر مانند خرساین نوع بغل کردن برای زن و شوهر

- اگر کسی فقط یک دوست داشته باشد که در مواقع لزوم بتواند به او تکیه کند و روی حمایت او حساب کند ممکن است روزی این فرد خسته شود یا به هر دلیلی در دسترس نباشد، پس بهتر است که هر کس چند دوست نزدیک و قابل اعتماد داشته باشد.

- طبیعی است که انسان‌های مختلف، کارها و خدمات متفاوتی می‌توانند ارایه کنند، مثلا داشتن یک دوست که از درایت و منطق خوبی برخوردار است و در موقع لزوم مشاوره فکری مناسبی می‌تواند ارایه کند، در کنار داشتن دوستی مهربان و دلسوز که
از جمله فواید تابستان برای یک دانشجو این است که حالا می تواند با خیال راحت به دنیای «شب بیداری» پا بگذارد.نه دیگر نگران کلاس بیهوده هشت صبح است و نگران امتحانی که خرابش کند!!می تواند پشت میز دوست داشتنی اش بشیند و و کتابی باز کند و در سکوت بینظیر شب غرقش شود. می تواند لپ تاپش را روشن کند و فیلم نابی ببیند.می تواند از پنجره اتاقش به بیرون خیره شود و به صدای جیرجیرک ها گوش بسپارد.می تواند قلمی بردارد و دفترچه خاطراتش را باز کند و از اعماق ذهنش خاط
نوشیدن آب یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای حفظ سلامت بدن خود انجام دهید. به طور خاص، آب داغ می تواند فواید بیشتری نیز ارائه کند. به گزارش گروه سلامت عصر ایران، نوشیدن آب می تواند به جایگزینی مایعات مورد نیاز بدن کمک کند. همچنین، این اقدام می تواند به بهبود گوارش، رفع احتقان، و حتی کسب آرامش کمک کند. افراد بسیاری نوشیدن آب داغ را به عنوان یک روش درمانی در نظر گرفته و آن را صبح ها با معده خالی انجام می دهند.
کمک به گوارش 
آب داغ می توان
گئورک اهم فیزیکدان آلمانی(۱۷۸۹-۱۸۵۴)پی برده بود که نسبت جریان عبوری از خط در دمای ثابت با ولتاژ آن متناسب و با مقاومت آن نسبت عکس دارد،قانون اهم عبارت است از نسبت اختلاف پتانسیل(افت ولتاژ) در دو سر یک جسم نسبت به شدت جریانی که از آن عبور میکند.

در فرمول های فوق R(مقاومت الکتریکی)Vپتانسیل الکتریکی(یا افت ولتاژ)I شدت جریان عبوری است.
برای درک بهتر قوانین اهم بهتر است از مثلث قوانین اهم استفاده کنیم،برای درک بهتر نسبت ها فرمول ها را از بالای مثلث
باید برگردم به خودم. و یادم باشد همین طور آبکی خودم را از دست ندهم. حوصله‌ ی آدم ها را ندارم. اینها را اینجا می‌گویم وگرنه بیرون از اینجا قضاوتی روی آدم ها ندارم. اینجا این طوری است . بیرون از این‌ جا کاری به کار کسی ندارم. عادت گرفته‌ ام حرف دیگران را که می‌شنوم سکوت کنم. به گوش‌هایم هم عادت داده ‌ام کمتر بشنوند. فقط توی خودم هستم. شاید اینطور برایم بهتر باشد که سکوت کنم. شاید بهتر باشد باز سعی کنم زندگی کنم. شاید بهتر باشد دست و پا بزنم. ورز

سوزش و سنگینی معده، ترش کردن غذا و به طور کلی احساس ناراحتی در معده جزو مشکلاتی است که بسیاری از افراد را درگیر می کند. اما این ناراحتی و دردمعده از کجا ناشی می شود؟ عوامل متعددی در بروز این مشکل دخالت دارند که گاه بسیار عجیب هستند. در این مطلب شما را با مجموعه ای از عوامل باورنکردنی درد معده آشنا می کنیم.مصرف دارومعده درد می تواند عامل شیمیایی داشته باشد و به دلیل مصرف برخی داروها بروز کند. بهتر است بدانید داروهایی که بیشترین تاثیر را روی م
۲۷۰۲ - «امیرعباس فخرآور» مواجب‌بگیر دولت آمریکا که از حامیان اصلی تحریم ملت ایران در بین ضدانقلاب خارج‌نشین است، با تعریف و تمجید از اربابان آمریکایی خود، نوشت: “عده‌ای در داخل و عده‌ای در میان اپوزیسیون می‌گویند که چرا آمریکا باید قدرت اول جهان باشد. من می‌گویم که چرا نباشد؟ چه‌کسی بهتر از آمریکا؟ ... امروز هم این آمریکاست که می‌تواند جهان را از دست کرونا نجات دهد!”منبع:  www.y2u.be/AiLnstDsV4Y
دانلود فایل اصلی

دندان از اعضای مهم دهان محسوب می شود و علاوه بر آن بر زیبایی چهره نیز تاثیر به سزایی دارد. اگر رسیدگی و بهداشت دندان به طور کامل صورت نگیرید مشکلات دهان و دندان شروع می گردد. به میزانی که یه این مشکلات اهمیت داده شود می تواند درمان و روند بهبود سریع تر و آسوده تر انجام شود.اما اگر این کار به تعویق انداخته شود پروسه درمان می تواند سختر و حتی دردناک تر شود.
به همین علت بهتر است علاوه بر رعایت بهداشت دندان و دهان، مراجعه به پزشک و بررسی سلامت دند

بروشور دیجیتال بهتر است یا چاپ کاتالوگ
یکی از سوالاتی که همواره پرسیده می شود این است که بروشور دیجیتال بهتر است یا چاپ کاتالوگ، در پاسخ باید بگوییم که این بسته به کسب و کار شما و نوع مخاطبی که با آن سروکار دارید دارد. اگر مخاطبان شما رضایت بیشتری نسبت به لمس و احساس کاتالوگ فیزیکی دارند بهتر است که کاتالوگ محصولات و نمونه کار های خودتان را چاپ کنید. 
بروشور دیجیتال بهتر است یا چاپ کاتالوگ
یکی از سوالاتی که همواره پرسیده می شود این است که بروشور دیجیتال بهتر است یا چاپ کاتالوگ، در پاسخ باید بگوییم که این بسته به کسب و کار شما و نوع مخاطبی که با آن سروکار دارید دارد. اگر مخاطبان شما رضایت بیشتری نسبت به لمس و احساس کاتالوگ فیزیکی دارند بهتر است که کاتالوگ محصولات و نمونه کار های خودتان را چاپ کنید.

در این قسمت ما به برخی از رنگ های ساختمانی با کیفت اشاره می کنیم; از جمله رنگ سحر، رنگ هاویلوکس، رنگ هادی، رنگ پیکو و رنگ ساختمان پارس که در فروشگاه های معتبر موجود می باشند.
برای مثال می توان گفت که رنگ پوست تخم مرغی بهتر از رنگ مات است، رنگ ساتنی بهتر از رنگ پوست تخم مرغ است، نیمه براق بهتر از رنگ ساتن است و…

انجام این کار در هر جایی عاقلانه نیست اما رفتن تا شش ایستگاه بعدی اتوبوس هم می تواند سودمند باشد. کمترین اتفاق این است که شما می توانید بخش هایی از شهر را ببینید، از منظره پنجره ردیف اول کارهایی که مردم  انجام می دهند را ببینید و در نهایت به یک مقصد شگفت انگیز برسید.

ذهن باز همان طور که در یک گوش دادن به یک گفتگو می تواند مفید باشد، در یک سفر هم شما را به جایی که انتظارش را ندارید هدایت می کند.هر چه بیشتر بتوانید پیش فرض های خود را در خانه ب
انس با کتابخوانی
رهبر انقلاب: از جمله‌ی کارهای بسیار مهم، کتابخوان کردن زنان است. متأسفانه زنان ما با کتابخوانی خیلی انسی ندارند. این کتابها معارف بشری است که ذهنها را برای بهتر فهمیدن، بهتر اندیشیدن، بهتر ابتکار کردن، و در موضع بهتر و صحیح تری قرار گرفتن، آماده می‌کند. ۱۳۷۰/۱۰/۰۴
دریافت کیفیت بالا http://farsi.khamenei.ir/photo-album?id=39230
جایی که او زندگی، کار یا تحصیل می‌کند الزاماً نمی‌تواند حامل سرور یا غمی برایش باشد. شهرستان با مرکز استان، مرکز استان با پایتخت، شمال شهر با جنوب شهر، طبقه اول با طبقه آخر، این‌سوی آب با آن‌سوی آب، دانشگاه بهشتی با دانشگاه دوقوزآباد سفلی می‌تواند فرق چندانی نداشته باشد. شور و شعف و رضایتی که او به دنبال آن است نه تابع مکان که وابسته به وسعت قلب اوست. قلبی که به باورش زیستگاه روح و همیشه به همراه اوست. می‌تواند آنقدر کوچک باشد که همیشه و د
چگونه برای برای تغییر زندگی، سوالاتی بهتر از خودتان بپرسید؟
زندگی یک سوال است.
در دنیایی سرشار از عدم اطمینان، افرادی که فکر می‌کنند پاسخ همه چیز را
می‌دانند گرفتار می‌شوند. زیرا حقیقت این است که رفتن به سطح بعد در زندگی
نیازمند پرسیدن سوالات بهتر از خودتان است.
و کسی که فکر می‌کند همه ‌چیز را می‌داند معمولا سوالی نمی‌پرسد.
اگر مهارت‌ها و توانایی‌های بهتر، روابط غنی‌تر و درآمد بالاتری می‌خواهید باید شروع به پرسیدن سوالاتی متفاوت‌
باید توجه داشته باشید فریم عینک مورد نظر را طوری انتخاب کنید که از لحاظ رنگ و نوع مدل متناسب با صورت شما باشد و چهر شما را زیبا تر کند.بهتر است بدانید :
بهتر است بدانید هر چه شیشه عینک تیره باشد بهتر می باشد. شیشه های زرد رنگ برای نور شدید توصیه نمی شود و شیشه های خاکستری یکی از بهترین انواع رنگ ها می باشد که می تواند بخش زیادی از نور موجود در فضا را بگیرد.

خرید آنلاین جدیدترین مدل های عینک طبی
و درآخر لازم است بگویم اندازه و مدل عینک خود را متن
کرونا ویروس مرموزی و البته زیرکی است. به همین دلیل بهتر است همه راههای ورودی این ویروس به بدن را ببندید. یکی از راههایی که ویروس کرونا می تواند از طریق آن وارد بدن شود، تماس دست آلوده با چشم است. به همین دلیل آکادمی چشم پزشکی آمریکا در بیانیه ای به کسانی که از لنزهای تماسی استفاده می کنند توصیه کرده تا در دوران همه‌گیری بیماری کرونا از عینک استفاده کنند.
به گزارش مدیکال دیلی استفاده از لنزهای تماسی می تواند افراد مصرف کننده را در معرض خطر آ
رسولخدا ص فرمود بر شما باد بگذشت زیرا گذشت جز عزت بنده را نیفزابد و از دبگر بگذریدتا خداشما را عزیز کند امام باقر ع فرموده پشبمانی از گذشت بهتر واسانتراست تا پشیمانی از کیفر  شرح یعنی اگر شخصی را که بتو ستمی کرده بود بخسیدی و از اودر گذشتی سپس دانستی که ان گذشت مورد نداشته زیرا ان ستمگر متنبه نگشت و از گذشت خود پشیمان شدی این پشیمانی بهتر و اسانتر است از موردیکه ستمگر را مجازات کنی وسپس بفهمی اگر ازاو میگذشتی و اورامیبخشیدی. بهتر بود
سلام
من از مسافرت برگشتم. رفته بودم مشهد.

خیلی نیاز داشتم. حالم خیلی بهتر شد.
الان هم شکر خدا خوبم.
بعضی وقت ها فکرم پرواز می کنه و میره جاهایی که نباید بره ولی من خودمو کنترل می کنم و ادامه میدم.

هر لحظه برای بهتر بودن خودم تلاش می کنم. 
هر لحظه از زندگیمو صرف بهبود وضعیت روحی و جسمی خودم می کنم.
هر لحظه بهتر از قبل میشم.

من ناامید نمیشم.
من منصرف نمیشم.
من ادامه میدم.
خدا همراهمه.
راه سختی در پیش دارم.
راه زندگی
راه بهتر شدن
راه پیشرفت
ولی خدا
چون ساغرت پر است بنوشان و نوش کن ... 
× خواهی که زلف یار کشی ترک هوش کن ... 
× دیدن خودش در آینه 
لبخند داشت و می چرخید 
× کاش این آهنگ بی کلامی که دارم می شنوم می شنیدید 
 خاطره انگیز دم صبحی پر احساس
یکی از ترک های L'attesa ... 
× بهتر می شم وقتی نتیجه های کوچیک تلاش های کوچیکمو می بینم 
× بهتر می شه
تکنولوژی چیست؟
تکنولوژی از جنبه های گوناگون تعاریف متعددی دارد از نظر علمی تکنولوژی، نتیجه ی نهایی تحقیقات یا همان دانش و اطلاعات می باشد که با استفاده از این عوامل می تواند به یک محصول تجاری تبدیل شود.
از نظر مهندسی تکنولوژی ابزاری است که برای تولید و ساختن محصولات بهتر به کار گرفته می شود. محصولات بهتر محصولاتی ست که با کمترین هزینه و وقت بهترین عملکرد را داشته باشد.
ادامه مطلب
آیا لازم است که چند کیلو اضافه کنید تا در یک تیم ورزشی شرکت کنید، وضعیت سلامت‌تان را بهتر کنید، یا فقط می‌خواهید پُرتر شوید؟ بیشتر افراد مایلند وزن کم کنند، اما شما می‌توانید با وارونه کردن یا تغییر بعضی از قوانین اصلی تغذیه، مقداری دورکمرتان را بیشتر کنید. بااین وجود، خیلی‌ها نمی‌توانند درک کنند که سریعا وزن گرفتن، تا چه اندازه می‌تواند سخت باشد. خوشبختانه، وزن گرفتن، کاملا درون یافتی است و نیازی به تکاپوی زیاد و هزینه بالا ندارد؛ بع
سکته مغزی هموراژیک:
پاره شدن یک رگ خونی در مغز و خون ریزی آن باعث این نوع سکته می‌باشد.
اغلب اوقات، یک بیماری که به نام malformation باعث این اتفاق است.
عوامل ایجاد سکته مغزی
برخی از عوامل می تواند احتمال بروز سکته قلبی را افزایش دهد، عوامل خطر سکته مغزی عبارتند از:
رژیم غذایی
رژیم ناسالم خطر ابتلا به سکته را افزایش می‌دهد ، می‌تواند شامل یکی از موارد زیر می‌باشد:
نمک
چربی اشباع شده
چربی‌های ترانس
کلسترول
عدم فعالیت
محققان اعلام کردند که بهتر ا
 در هنگام افطار با نوشیدنی هایی که گرم مزاج هستند روزه خود را باز کنید مثل عسل و خرما. خوردن ارده با شیره انگور یا (ارده با عسل یا ارده با شیره خرما یا شیره توت) که از ماده غذایی گرم هستند هضم آسانی دارند و مناسب معده های سرد می باشند. شخصی که از داروهای شیمیایی یا گیاهی استفاده می کند می تواند بین افطار و سحر داروها را تقسیم کند. بهتر است خوراکی های سبک در افطار صرف شود در عوض در سحرگاه، وعده غذایی شام ، که بیشتر "گرمی" باشد میل گردد و از نوشیدنی
ریتم‌های شبانه روزی توسط یک ساعت ارشد اداره می‌‌شود. این ساعت گروهی از نورون‌ها به نام هسته سوپراکیاسماتیک است که در منطقه ای از مغز به نام هیپوتالاموس واقع شده اند. این ساعت ارشد، نشانه‌هایی از محیط را به دستورالعمل‌های بدن تبدیل می‌‌کند. به عنوان مثال، گیرنده‌های موجود در چشم، نور خورشید را تشخیص می‌‌دهند و سیگنال را به سمت هسته فوق مغزی عبور می‌‌دهند تا تولید هورمونی ملاتونین که باعث خواب آلودگی می‌‌شود را تحریک می‌‌کند.
ساعت
ریتم شبانه روزی چیست؟ 

ریتم‌های شبانه روزی توسط یک ساعت ارشد اداره می‌‌شود. این ساعت گروهی از نورون‌ها به نام هسته سوپراکیاسماتیک است که در منطقه ای از مغز به نام هیپوتالاموس واقع شده اند. این ساعت ارشد، نشانه‌هایی از محیط را به دستورالعمل‌های بدن تبدیل می‌‌کند. به عنوان مثال، گیرنده‌های موجود در چشم، نور خورشید را تشخیص می‌‌دهند و سیگنال را به سمت هسته فوق مغزی عبور می‌‌دهند تا تولید هورمونی ملاتونین که باعث خواب آلودگی می‌‌شو
ریتم‌های شبانه روزی توسط یک ساعت ارشد اداره می‌‌شود. این ساعت گروهی از نورون‌ها به نام هسته سوپراکیاسماتیک است که در منطقه ای از مغز به نام هیپوتالاموس واقع شده اند. این ساعت ارشد، نشانه‌هایی از محیط را به دستورالعمل‌های بدن تبدیل می‌‌کند. به عنوان مثال، گیرنده‌های موجود در چشم، نور خورشید را تشخیص می‌‌دهند و سیگنال را به سمت هسته فوق مغزی عبور می‌‌دهند تا تولید هورمونی ملاتونین که باعث خواب آلودگی می‌‌شود را تحریک می‌‌کند.
ساعت
ساعت
این دیگر یکی از آن «دلخوشی های کوچک» زندگی نیست که همیشه حرفشان را می زنم. این حقیقتا یکی از بزرگ ترین دلخوشی هایی است که می تواند در زندگی کسی پیش بیایید! مثلا دیدار یک انسان فوق العاده بعد از یک سال دوری... دور هم جمع شدن خانواده ی زیادی کوچکتان بعد از یک سال... و به طَبَعیت لبخندهای گرم و ژرفی که صورت همهههه را زینت داده... شوخی های احمقانه و خنده هایی که برای آن شوخی ها زیادی اند... بوی عطرش که تقریبا داشت فراموشت می شد... و می دانید کجایش از همه ب
مایکروسافت به طور معمول ویژگی های مخفی خود را به روشی که اپل انجام می دهد، منتشر نمی کند، که این مسئله می تواند استفاده مفید و حداکثری از دستگاهی که روزانه استفاده می کنید را دشوارتر کند. حتی یادگیری نحوه ارتقاء ویندوز 10 به صورت رایگان می تواند دشوار باشد. با این حال بهتر است به زودی این کار را انجام دهید ، زیرا پشتیبانی از ویندوز 7 چهارده ژانویه 2020 به پایان می رسد. این نکات هوشمندانه به شما کمک می کند تا سازماندهی و نظم خود را حفظ کنید و در این
امروز در اتوبوس برای اولین بار مطمئن شدم بنا نیست هیچ اتفاق خوبی بیفتد. و بنا نیست همه‌چیز بهتر شود. بنا نیست هیچ‌چیز بهتر شود. اتفاق خطرناکی بود. از سرم نگذشت. من مُردم و یک چیزِ مهم را فهمیدم و آن، این بود که، من باید در این بدترین وضعیت تا انتهای عمرم زندگی کنم.
مسلما برنامه ریزی برای زندگی با وجود تمام سختی ها بسیار لازم است.
شاید خیلی وقتا با مشکلاتی برخورد داشته اید که بخاطر اینکه نتونستید با برنامه زندگی کنید ، با این مشکلات سخت دست و پنجه نرم کرده اید.
تلاش داریم در اینجا پنج راه برای برنامه ریزی صحیح خدمتتان ارائه کنیم.
قبل از همه چیز توصیه می کنیم به سایت عصر شهروند مراجعه کنید و تقویم 98 را دانلود کنید.
چشم انداز و اهداف خود را مشخص کنید
قبل از همه چیز بهتره به سوالات زیر پاسخ دهید
الان کجا هستم
نمیدونم چندمیه. ولی شاید دهمین دوازده ساعتی باشه که دارم مداوم کار میکنم.
قراره تا چند روز دیگه این عذاب تموم بشه.
پیشنهادهای کاری بهتر و بهتر هر روز میان سراغ آدم و آدم هِی نمیتونه بهشون نه بگه. برای همینه حتی فرصت ده دیقه استراحت رو هم از آدم میگیرن.

اکثر افراد بر این باورند که نماشویی ساختمان تنها باید در فصل های تابستان و یا اواخر زمستان به اجرا در بیاید و گمان می کنند عملیات شستشوی نما در فصول بارانی یا برفی نباید به اجرا در بیاید. باید گفت این یک باور غلط در میان جوامع است و نماشویی ساختمان در هر فصل می تواند به اجرا در بیاید . نماشویی باعث می شود که جرم و آلودگی ای که به سطح ساختمان نفوذ کرده به طور کل از بین برود و نما به زیبایی اولیه خود برسد. بارش باران یا برف نمی تواند نما را آلوده کن
همانطور که میدانید مسی و رونالدو دو تن از بهترین بازیکنان فوتبال که دنیا به خودشان است دیده اند ولی همیشه این مشکل به وجود می اید که کدام از دیگری بهتر است
این مسئله آنقدر پیچیده شده که دانشمندان با کمک ابرکامپیوتر ها به مقایسه مسیو رونالدو پرداخته اند و در نهایت مسی با نمره بالا تری نسبت به رونالدو در رتبه بالاتر قرار گرفت اما نمیتوان فقط این را در نظر گرفت جام هایی این دو بازیکن در طی این سال ها برای باشگاه و کشورشان به دست اوردن هم بسیار م
خلاقیت در انتخاب کلمات، قدری وقت لازم دارد، حداقل برای عموم افراد این‌طور است، ولی گاهی لازم است که آدم این وقت را بگذارد. این‌کار می‌تواند حس و حال خوبی را که قرار است بیان شود، عمیق‌تر و ماندگارتر هم بکند. مثلاً فکر کنید که من برای این‌که بخواهم به شما بگویم حالم خوب است، و نخواسته باشم از عبارات کلیشه‌ای و شکلک‌ها استفاده کنم، مجبورم با دقت بیش‌تری حال خودم را تماشا کنم تا بتوانم توصیف بهتری ازش ارائه دهم، توصیفی که باورپذیر باشد و م
پیام غدیر، ولایت و حکومت
1. من دربارة شخصیت حضرت امیر(ع) چه می توانم بگویم و کی چه می تواند بگوید. ابعاد مختلفه ای که این شخصیت بزرگ دارد، به گفت وگوی ماها و به سنجش بشری در نمی آید. کسی که انسان کامل است و مظهر جمیع اسماء و صفات حق تعالی است، ابعادش به حسب اسماء حق تعالی باید هزار تا باشد و ما از عهدة بیان حتّی یکی اش نمی توانیم برآییم. این شخصیت که جامع تضاد است، امور متضادّه در او جمع است، کسی نمی تواند در حول و حوش او سخن بگوید؛ از این جهت، من در
حقیقتشمن الان حق میدم به دوستم که وقتی اومدم اینجا هیچ کمکی بهم نکرد و منتظر بود بخورم به زمین گرم که بگه دیدی! بدون کمک من هیچی نیستی!
اینجا همین رو یاد میگیری.
بهتر ازین یاد نمیگیری. بنده در حد توانش ادم خوبی بود.
کانادا بهتر ازین نمیسازه.
قرار بود تغییر کنم. قرار بود بهتر بشم. اما امروز گند زدم. باتریم تموم شد خوابیدم تا دوازده :((( نمیخواستم اینجوری بشه نمیخواستم اینقدر بخوابم به خودم گفتم یه ساعت دیگه بلند میشم. مها بیدارم کرد اما اصلا حتی نمیتونستم چشامو باز کنم :(. باید تغییر کنم برای بهتر شدن نه بدتر شدن.
گوش چپمم که صبح سوت میکشید الان کمتر میشنوه. هر کاری میکنم بهتر نمیشه میترسم همیشگی باشه...خیلی رو اعصابمه. 
این علوم‌ ظاهری که در کتاب می خوانیم، یا از استاد یاد می گیریم، اینها متاسفانه آدم را مغرور می کند.
چون انسان ها تصفیه شده نیستند، وقتی که این علوم را می خوانند، وهم شان قوی می شود " یک منِ کاذب و مجازی برای خودشان شکل می دهند " ، خیلی غرور پیدا می کنند و ...
یکوقتی یکی از دوستان می گفت با یک کسی صحبت می کردم ، خیلی اصرار می کرد و می گفت که: « اینطور نیست ، اینطور هست» و در نهایت می گفت که تو به اندازه من کتاب نخوانده ای .به او گفتم برو به آن بنده خدا ب
مطالعات نشان داده اند مصرف انگور به شکل میوه، آبمیوه و عصاره میوه می تواند موجب ایجاد تعادل در قندخون، تنظیم بهتر انسولین و افزایش حساسیت انسولین شود.
به گزارش مهر، معمولا افراد مبتلا به دیابت در مورد مصرف میوه احتیاط می کنند. به نظر آنها، قند طبیعی موجود در میوه ها می تواند موجب افزایش سطح قندخون شان شود. آنها باید مواد خوراکی و میوه های را مصرف کنند که دارای شاخص گلوکز پایینی (GI) هستند. یکی از این میوه ها انگور است که سرشار از پلی فنول ها است
دنیا جا‌‌‌‌‌‌ یی است که هربار کشف و حیرت تازه ای نصیب آدم میکند
کشف هایم بی کم و کاست محدود است ولی در تقلایم، درتقلای کشفی جدید، شاید خودم را دوباره کشف کنم و تجزیه کنم به ابعادی بهتر از این که هست، ابعادی خالی از کبر و غرور که درونش احساسات در غلیان است، ابعاد دیگرم شاید در اینجا که هستم نباشد جایی که باید با‌شم است، نمی‌دانم کجا اما هرجایی بهتر از هرجا، بهتر از راه رفتن در زمینی که مجبوری شخص دیگری باشی، جایی که شاید به اندازه نفس هایم
کاسیوس مردی سیه چهرده با بدنی تنومند و پاهایی که غزال در مقابلش تعظیم می کرد ، مشت هایش که خون و اشک و عرق
حریف رادر هم می آمیخت و غرور به جایش همگان را میخکوب می کرد
مکتب محمد یا بهتر بگویم خدا اورا محمدعلی نامید
محمد علی قهرمان سنگین وزن بوکس در مقابل با جو فریزیر جمله ی طلایی اش را گفت : من فکر نمیکنم کسی نمی تواند مرا شکست دهد بلکه مطمئنم کسی نمی تواند مرا شکست دهد .مبارزات او به علاوه مبارزه سیاسی اش محدودیت سه ساله از فعالیت ورزشی ، بی پولی
نمیدونم چندمیه. ولی شاید دهمین دوازده ساعتی باشه که دارم مداوم کار میکنم.
قراره تا چند روز دیگه این عذاب تموم بشه.
پیشنهادهای کاری بهتر و بهتر هر روز میان سراغ آدم و آدم هِی نمیتونه بهشون نه بگه. برای همینه حتی فرصت ده دیقه استراحت رو هم از آدم میگیرن.
این وسط فکر کردن بهش آرامش بخشه
امروزه، فلسفه ی تجاری صنعت هتلداری دچار تغییرات اساسی شده است. مواجه شدن با فرصت ها و چالش های جدید که یکی از آنها قفل های هوشمند است گزینه ی مناسبی هم برای مهمان و هم برای هتل است. مهمانان می توانند از خدمات بهتر استفاده کنند و هتل می تواند پذیرای مهمانان بیش تری باشد. در ادامه مزایای استفاده از قفل الکترونیکی در هتل ها آمده است:
مزیت 1 نصب قفل کارتی در هتل ها : بالا بردن کیفیت خدمات
قفل هوشمند تجربه ی جدیدی را برای مهمانان فراهم می کنند. مهمان
سلام.
سال نو مبارک.
از دوستانی که پیام دادن، ممنونم، ببخشید که نتونستم پاسخ بدم. و ببخشید از مهاجرت.
نمیدونم این پست رو می بینید یا نه اما امیدوارم روزهای درگیر با کرونا رو به خوبی بگذرونید و همه سالم در پناه خدا باشین.
به امید روزهای بهتر...
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از هنر زندگی : یکی از مسائلی که برای همه والدین جالب و قابل توجه است شناخت آن‌ها توسط نوزاد است و این که نوزاد از کی مادرش را می‌شناسد و در چه سنی این شناخت صورت می‌گیرد. مادر شخصی است که زمان زیادی را با نوزاد می‌گذراند و دوست دارد بداند که فرزندش از چه زمانی او را به خوبی می‌شناسد و می‌داند که او با بقیه افراد فرق دارد. روش‌هایی وجود دارند که می‌تواند به مادر کمک کند تا نوزاد او را زودتر بشناسد. گاهی بعض
مشاغل شیراز
وب سایت ایران برندس ، بانک مشاغل و تبلیغات هدفمند در شیراز است که هدف آن معرفی بهتر مشاغل فعال به مردم می باشد و سعی کرده که از طریق سئوی مشاغل در گوگل، بتواند مشاغل شیراز را بهتر معرفی کند و در سرچهای گوگل بهتر دیده شوند.
مزایای ثبت در ایران برندس شامل :
1- برخورداری از بازدید بالای سایت
2- اختصاص یک صفحه کامل در سایت از اطلاعات شغل خود به شما
3- امکان دیده شدن در گوگل
4- کارت ویزیت آنلاین کسب و کار شما
و ...
تماس 09170050503

آموزش ارضا شدن

آموزش ارضا شدن

آموزش ارضا شدن/ چگونه دیر ارضا شویم؟هر مردی می تواند در رابطه جنسی خود چند بار ارگاسم شود. برای این کار تنها کافی است اطلاعات کافی درباره تمایلات جنسی مردانه، روابط زناشویی و روش های خاص آن داشته باشید. هدف اغلب مردان در روابط زناشویی، انزال است نه معاشقه . هنگامی که یک مرد چند مرتبه ارگاسم را تجربه میکند ، نه تنها خود بهتر ارضا میشود ، بلکه طرف مقابلش را هم بسیار بهتر از نظر جنسی ارضا خواهد کرد.
ادامه مطلب
حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان

در زندگی همه ما گاه به گاهی یا شاید به ندرت پیش آمده و یا پیش خواهد آمد که از منطقه ای (شهری ) به منطقه ای دیگر (شهر یا استان یا کشور) دیگر مهاجرت کنیم ، دلایل این مهاجرت نیز می تواند متفاوت باشد ، به دنبال شغلی بهتر ، به دنبال هوایی بهتر و آرامش و یا اینکه شاید بخاطر یکی از اولاد خود که در یکی از دانشگاه های ایران قبول شده است ، ممکن است شما نیز به این خاطر همراه او شوید و سالها را در مکانی سکونت کنید و مهاجرت دا
نکاتی کلیدی درباره صحبت کردن در جمع 
ایجاد ارتباط خوب و مناسب با دیگران، می‌تواند تا حدود زیادی از استرس و اضطراب‌تان در زندگی کم کند. در حقیقت، اگر حمایت اجتماعی بهتری داشته باشید، به طور کلی سلامت روان‌تان هم بهتر خواهد شد، چون داشتن دوستان خوب می‌تواند مانند یک «ضربه گیر» در برابر احساس اضطراب و بی‌حوصلگی عمل کند.
اگر دچار اضطراب اجتماعی بوده و بسیار هم مایل باشید ارتباط دوستانه برقرار کنید اما یا از این کار به شدت بترسید یا درمورد
طلای سرخ
زعفران اسم تجاری کلاله‌های گلی با نام علمی .Crocus sativus L است.زعفران یا همان طلای سرخ یک ماده خوراکی گران‌قیمت است و پرورش آن در بخش کشاورزی، تجارتی با ارزش محسوب می‌شود.استفاده از زعفران برای تهیه غذا، به دلیل رنگ، عطر و طعم خوبی است که باعث خوش‌طعم شدن و نتیجه بهتر در پخت ماده غذایی مورد نظر است. شاید با استفاده از زعفران تقلبی بتوان رنگ را تا حدی به غذا استفاده کرد، ولی فارغ از نمودهای بیرونی استفاده از زعفران مانند عطر، طعم و رنگ ن
علم بهتر است یا ثروت
"علم از ثروت بهتر است چون ثروت به پایان می رسد ولی علم تمام نمی شود. انسان با علم باسواد می شود ولی با ثروت باسواد نمی شود. انسان با علم مهندس یا دوکتر می شود و می تواند کار کند. چون حضرت علی می گوید کار جوهر مرد است. ولی با ثروت نمی تواند مهندس یا دوکتر بشود. پدرم می گوید انسان ثروتمند بخیل و حریس است اما انسانی که علم دارد می تواند معلم بشود و به دیگران علم یاد بدهد. انسانی که ثروتمند است نمی تواند خوشبخت شود. مثل قارون ولی ان
طراحی سایت شخصی در سئوراز
طراحی سایت شخصی می تواند برای بسیاری از افراد که در مشاغل خاص و مهم درحال فعالیت می باشند کمک بسیاری برای آن ها حتی در زمینه پیشرفت شغلی و نیز شناخت بهتر مخاطبان آن ها از نحوه فعالیتشان و نیز خدماتی که قادر به ارایه آن می باشند باشد. در تصویر مقابل وب سایت الهه ناز را مشاهده می کنید که یک نمونه مناسب از طراحی سایت شخصی است که هر فرد موزیسینی می تواند برای ارایه خدمات و نمایش فعالیت های خود نمونه از آن را طراحی و پیاده
و چند وقت بعد مجبور می‌شوی بپذیری زندگی بدون کسی که دوستش داری همچنان ادامه دارد و تو اگر همراهش نشوی جا می مانی…نسخه می پیچند برایت که چنگ بزنی به آدم های دیگر تا این روزهای لعنتی راحت تر بگذرد…اول مقاومت می کنی ولی بعد می پذیری که چاره ای از این بهتر نیست…این وسط کلاس ورزش، تغییر رنگ و مدل مو، قرارهای دوستانه و خرید هم مسکن بی تاثیری نمی تواند باشد…

ادامه مطلب
افراد چاق می بینند ... خیلی دور!تحقیقات اخیر نشان داده است که افراد دارای اضافه وزن ، مسافتهایی را بیشتر از حد واقعی می بینند. خودتان را با یک کوله پشتی 15 کیلوگرم فکر کنید. مراحلی که برای صعود به آن نیاز دارید اکنون دشوارتر به نظر می رسند.
همسرتایم
بنابراین کارآزمایی هایی با افراد چاق وجود داشت که از آنها خواسته شد توپ های تنیس را در مسافت زیادی پرتاب کنند یا هدفشان قرار دادن توپ گلف در سوراخ باشد. وقتی هدف بزرگتر بود ، در مقایسه با افراد با وزن
یه متنی میخوندم تو اینستاگرام بعد از فیلترینگ از شیلا خداداد که گفته بود الان میاید میگید چرا رفتی به روحانی رای دادی به جون دو تا بچه هام من به امید آینده بهتر به روحانی رای دادم
به جون دو تا بچه هاتون واقعا انسان باید خیلی نادون باشه که برای آینده بهتر به روحانی رای بده
من نمیدونم طرف چی پیش خودش فکر میکنه که برای آینده بهتر به همچین آدمی رای میده
خدا عقل رو ازش گرفته مگه؟
برای آرامش روان سفر بهترین گزینه است که می
تواند روان شما را بعد از مدتی که زندگی پر مشغله آن را آزرده، به خوبی تسکین
ببخشد. این سفر باید به معنای واقعی کلمه آرامش بخش باشد. چه چیز بهتر از دریا
برای آرامش روان؟ و چه بهتر اگر مقصد در دل دریا باشد؛ جزیره کیش جایی است که
آرامش در سفر را خواهید داشت و برای مدتی شما را از مخاطرات زندگی شلوغ به دور می کند.
این تسکین روح و روان تنها تاثیر دریا نیست چون هتل های کیش شما را یاری می دهند
که بدون درگیری ذهنی
کتاب خواندن مثل شمشیر دو لبه است. همان قدر که خوب است می‌تواند انسان را از هر چه کتاب است زده کند و  اعتمادتان به هر چه کتاب است را می‌تواند خدشه‌دار کند. هر کس باید یک روز بنشیند محاسبه کند که چقدر کتاب خوانده است که ارزشی برایش نداشته است. در واقع هزینه‌ای کرده‌ایم که برایمان فایده نداشته است. شاید شما هم مثل خیلی از انسانها بگویید نه به هر حال خواندن هر کتابی یکسری مزایا دارد. نمی‌دانم ولی برای من در زندگی هیچ چیز نمی‌تواند ارزش وقت و زم
سالها قبل گئورک اهم فیزیکدان آلمانی پی برده بود که جریان گذرنده از یک مقاومت خطی در دمای ثابت با ولتاژ آن متناسب و با مقاومت آن نسبت عکس دارد.قانون اهم عبارت است از نسبت افت ولتاژ(اختلاف پتانسیل)یک جسم به نسبت شدت جریان عبوری از آن جسم که فرمول های آن عبارت است از؛
در فرمول های فوق R(مقاومت الکتریکی)Vپتانسیل الکتریکی(یا افت ولتاژ)I شدت جریان عبوری است.برای درک بهتر قوانین اهم می توان از مثلث قوانین اهم ستفاده نمود.
برای درک بهتر مثلث اهم بهتر ا
خوش به حال آن هایی که برای خودشان بت هایی درست کرده اند و آن ها را بی نقص ترین موجودات جهان می دانند. کار آن ها خوش خیالی محض است اما گاهی به آن ها غبطه می خورم. هر چه باشد بهتر از این واقع بینی شدیدی است که من دارم. بهتر از حال و روز منی است که امید واهی به خودم نمی دهم و به بی رحمی زندگی خیره می شوم؛ که می دانم هیچ نجات دهنده ای وجود ندارد! و همه آدم ها می توانند به بدترین شکل ممکن، بی رحم باشند.
دامنه یا دامین یا domain نامی یکتا و بیانگر هویت و نشانی دسترسی یک وب سایت است. هر دامنه از دو بخش تشکیل شده است؛ بخش اول نامی است انتخابی، که هر فرد می‌تواند بسته به موضوع وب‌سایت و سلیقه خود آن را انتخاب نماید؛ مانندsazenhost و بخش دوم نیز که با یک نقطه از بخش اول جدا می‌شود، پسوندی است قراردادی که از دو تا شش حرف تشکیل شده است و هر فرد می‌تواند بسته به موضوع وب‌سایت و سلیقۀ خود یکی از آن‌ها را انتخاب نماید. از متداول‌ترین پسوندهای بین‌المل
رنگ مو عروس 2020یکی از موارد مهمی که اکثر عروس خانم‌ ها قبل از برگزاری  مراسم عروسی خود درباره آن فکر می کنند و از اطرافیان و آرایشگر خود مشورت می گیرند و در نهایت در مورد آن تصمیم گیری می کنند، انتخاب رنگ مو برای روز عروسی می باشد.
انتخاب مناسب رنگ مو برای عروس اهمیت زیادی دارد و جزء یکی از فاکتورهای موثر در زیبایی عروس به شمار می رود.
در صورتی که رنگ مو عروس به درستی انتخاب نشود می تواند چهره را خسته ، رنگ پریده و یا عصبی  نشان دهد و حتی سن عروس
من قبلنا یه تحمل خیلی بالا داشتم برای هضم و جذب حرفای بقیه.

یعنی ممکن بود ساعتها با یکی صحبت کنم

که بفهمم چی میگه.

اون وسطا (قبلنا هم گفتم) که گاهی مخاطب من رو خرد هم میکرد، ولی من همچنان صبور ادامه میدادم.

الان کلا یه بار فرصت میدم، اگه ببینم کسشر میگه میگم اوکی تو بهتر میفهمی قربان شما سیکدیر.

یارو زنگ زده، میگه من از تو بهتر میفهمم! نیم ساعت بهش کلی لینک و کی وورد دادم، از روی تنبلی زنگ زده به من که اطلاعات بگیره، بهش لینک و اطلاعات داد
در فصل پایانی سال یا همان زمستان تعداد زیادی از افراد به فکر نماشویی ساختمان خود می افتند، به طور مثال در ماه اسفند  افراد می خواهند یا با رنگ کردن نمایشان یا نماشویی،  ساختمان خود را به زیبایی اولیه برسانند و همیشه بر سر این دوراهی قرار می گیرند که کدام گزینه بهتری می تواند باشد. نماشویی ساختمان می تواند جرم و آلودگی های سخت را از سطح نما بر طرف کند و چهره نما را زیبا کند و به لحاظ قیمت به صرفه تر از رنگ کردن یا تعویض نما است. اگر سنگ های نمای
حرفی را که می خواهم بگویم ذیگری بهتر و زیباتر بیان کرده،آیا همه ی آنچه تا به حال باید گفته میشد گفته نشده ست؟آیا حرف های ما همه تکرار گفته شده ها نیست؟چه چیز جز فراموشی و بی عملی 
می تواند باعث بازگویی دوباره ی حرفمهایمان شود؟چند وقت است کلام نویی نشنیده ایم؟
در جهانی که سکوت کمتر احترام برانگیز و دور از دسترس است همچنان به حرف زدنهایمان ادامه میدهیم
و ادامه میدهیم و...
دلم برای روزهای بهتر از الانم تنگ میشه گاهی وقتا ولی نه قراره اون روزها برگردن نه من اون آدم سابقماگه پتانسیل بهتر شدن هم داشته باشه ، جنسش متفاوت با گذشته ست دیگه
بیاید قبل از رفتنم یکم ناشناس با هم گپ بزنیم :) حتی واسه اون کامنتهای عجیب غریب هم دلم تنگ شده :))
پس بگو ...
(آیکون خراب سمت چپی واسه کامنته!!!)
انقدر صورتمو کندم دارم دون دون میشم :/
هر وقت اعصابم خورده میوفتم به جون جوشا و جای زخمای قدیمی دِ بکن
بذار اصا یه اعترافی کنم
هیچوقت هیچوقت فکر نمیکردم یه روز دلم برای دوران کنکورم تنگ بشه
نه که اون موقع خیلی خوش خوشانم بوده باشه ها
اما به نظرم از وضع الانم بهتر بود
خونه ی گرم و نرم
غذای آماده
گوشه ی اتاقم تو تنهایی خودم حال میکردم
الان چی
در به در اون سگ دونی
تحمل یه عالمه عوضی و در عین حال تنهایی مطلق
غذای آشغال و بعضا بدون غذا (امسال فک ملت اف
بیش از یک هفته است از هیچ جا و هیچ کسی خبر ندارم. خودم خواستم. این طور دوستان سره از ناسره بهتر شناخته می شوند! تمام ارتباطاتمان وصل است به این فضای مجازی کوفتی. فضای مجازیِ پر از سوء تفاهم. پر از تصویرهای غلطی که -ناخواسته- از خودمان نشان می دهیم و از دیگران هم باور می کنیم. تصویرهایی که حتی اصلشان بهتر است.
حالا پس از مدتی برگشتم به اصل خویش. به وبلاگ نویسی.
فرش کرک بهتر است یا پشم؟پاسخ به این سوال ، به شما در خرید فرش کمک خواهد کرد تا بهترین انتخاب را داشته باشید. این روزها آن‌قدر فرش‌های متنوع در بازار موجود است که قبل از خرید بهتر است اطلاعات کافی درباره‌ فرش ها داشته باشید. فرش ها در ۲ نوع ماشینی و دستباف عرضه می‌شوند که خودشان نیز انواعی دارند. فرش‌های لطیف و براق ابریشمی ماشینی که از پلی‌استر هستند یا فرش‌های ماشینی آکریلیک که محکم‌تر و بادوام‌تر می‌باشند انواعی از فرش‌های ماشینی می
عصبانیت در هنگام رانندگی دلایل متفاوتی مانند، ساعات طولانی ماندن در ترافیک و دیر رسیدن به مقصد، احساس خستگی برای ساعات طولانی رانندگی، کم‌خوابی، ابتلا به اختلالات روانی مثل اختلال دوقطبی، مشکلات شخصیتی، اعتمادبه‌نفس پایین، عدم مدیریت هیجانات، شرایط آب و هوایی نامساعد و... می‌تواند داشته باشد.
زهرا زین‌الدینی روانشناس و مشاور  درباره راهکار برای کنترل خشم هنگام رانندگی اظهار کرد: تجربه احساس خشم و عصبانیت در هنگام رانندگی، یک احساس ک
سینا پارسیان بهتر که رفتی
دانلود آهنگ سینا پارسیان به نام بهتر که رفتی
دانلود آهنگ جدید هنرمند سینا پارسیان به نام بهتر که رفتی با متن دو کیفیت Mp3 320 و پخش آنلاین 128 در جاز موزیک
Download New Music … Sina Parsian • Behtar Ke Rafti … With Text And Direct Links In Jazmusic
متن آهنگ بهتر که رفتی از سینا پارسیان کامل
ترانه بهتر که رفتی با صدای سینا پارسیان به صورت آنلاین به زودی گوش دهید
DOWNLOAD MP3 128
DOWNLOAD MP3 320
دنیا جا‌‌‌‌‌‌ یی است که هربار کشف و حیرت تازه ای نصیب آدم میکند
کشف هایم بی کم و کاست محدود است ولی در تقلایم، درتقلای کشفی جدید، شاید خودم را دوباره کشف کنم و تجزیه کنم به ابعادی بهتر از این که هست، ابعادی خالی از کبر و غرور که درونش احساسات در غلیان است، ابعاد دیگرم شاید در اینجا که هستم نباشد جایی که باید با‌شم است، نمی‌دانم کجا اما هرجایی بهتر از هرجا، بهتر از راه رفتن در زمینی که مجبوری شخص دیگری باشی، جایی که شاید به اندازه نفس هایم
تم تولد زیبا معمولاً موثرترین موردی است که می تواند بر روی جشن تولد اثرگذار باشد. برای انتخاب تم های تولد باید ابتدا به سن مخاطبان توجه کنید. معمولاً کودکان بیشتر از تم هایی با عکس های کارتونی خوششان می آید. اینکه مخاطب شما پسر باشد یا دختر نیز می تواند بر روی تم های تولد انتخابی و رنگ و حال و هوای آنان موثر باشد.  انتخاب یک دیزاین تولد، سلیقه ای می باشد و می توانید با توجه به علاقه فرد برای او یک تم  مناسب را طراحی کرد.
تم تولد پسرانه
معمولاً
سلام دوستان عزیز :
به زودی با مطالب جدید می آییم .
نظرات وپشنهاد های شما در بهتر شدن این وبلاک کمک زیادی می کند .
صفحه های جدید با آزمون آنلاین وآدرس جدید همراه خواهد بود .
که البته باید رمز ورود به آزمون داشته باشید  .
 برا ی هر چه بهتر شدن مطالب منتظر نظر شما هستم .
جیمل من abcasan88@gmail.com
قیمت ساک دستی را چه مواردی تعیین می کند؟
همانند هر محصول تبلیغاتی دیگری قیمت ساک دستی نیز توسط عوامل متعددی می تواند کم و زیاد شود. در ادامه قصد داریم به برخی از این موارد به صورت مختصر اشاره نماییم. فراموش نکنید که گاهی اوقات عواملی که می توانند کاهش قیمت ساک های دستی را به همراه داشته باشند الزاما به معنای این نیستند که از کیفیت کار کم شود.

جنس ساک دستی:
شما می توانید ساک دستی را با جنس های متنوعی سفارش دهید. ساک دستی های کاغذی، پارچه ای و پ
شعر اهل کاشانم سهراب سپهری

اهل کاشانم
روزگارم بد نیست‌.

تکه نانی دارم ، خرده هوشی‌، سر سوزن ذوقی‌.
مادری دارم ، بهتر از برگ درخت‌.
دوستانی ، بهتر از آب روان‌.
و خدایی که در این نزدیکی است‌:
لای این شب بوها، پای آن کاج بلند.
روی آگاهی آب‌، روی قانون گیاه‌.

من مسلمانم‌.
ادامه مطلب
آرشیو وبلاگ رو نگاه میکردم... این دفتر همیشه پذیرای من. گوشی که همیشه شنوا بوده برای نگرانی هام و دغدغه هام، چشمی که همراه خوشحالی هام ذوق کرده برام :)
چندین بار خواستم از بین ببرمش، از این که کسی به دنیای وبلگها سر نمیزنه، کسی حوصله ی خوندن آدمها رو نداره.  اما تک تک مخاطبای دیده و ندیده ام جلوی چشمم اومده ان و دلگرم شده ام. 
خودم رو میبینم لا به لای صفحاتش، دخترک ترم اولی که مدام درگیر چلنج بوده برای بهتر و بهتر شدن. جالبه! بعضی مطالب رو که میخو
۴ خوراک چرب که باید در برنامه غذایی خود بگنجانید
هسته انگور
این خوراکی می تواند بدن شما را در مقابل بسیاری از بیماری ها محافظت کند. میزان زیاد ویتامین E و همچنین آنتی اسیدان های این خوراکی بدن انسان را بیمه کامل می کنند.
گردو
گردو منبعی سرشار از امگا – ۳ است و می تواند برای دستگاه های عروقی و همچنین قلب شما بسیار مفید باشد. البته بهتر است از این خوراکی به صورت خام استفاده کنید.
نارگیل
این میوه بسیار خوشمزه بوده و می تواند از بسیاری از بیماری ها
4. دمنوش زرشک برای چربی سوزی
مطالعات نشان داده که زرشک یکی از بهترین میوه ها برای لاغری و کاهش وزن می باشد. مصرف دمنوش زرشک می تواند باعث افزایش چربی سوزی و در نتیجه باعث لاغری و کاهش وزن می شود.
طرز تهیه
به ازای هر نفر 1-2 قاشق چای خوری زرشک تازه یا خشک را به آب داغ با دمای 80 درجه اضافه کرده و بگذارید تا به مدت 10 دقیقه خوب دم بکشد و رنگ بیندازد. سپس می توانید این دمنوش خوشمزه و خوشرنگ را با عسل میل کنید.
5. دمنوش دارچین برای تنظیم قند خون
دارچین می تو
این روزا همه دارن از فشار اقتصادی مینالن 
اما من میگم فشار اقتصادی خیلی بهتر از راننده سرویس بدقول و بی نظمه
راننده سرویس بدقول و بی نظم خیلی بهتر از صاحبخونه ی خسیس و حساسه
صاحبخونه ی خسیس و حساس خیلی بهتر از یه همکار کنجکاو و رو اعصاب و خشک مقدسه
همکار کنجکاو و رو اعصاب و خشک مقدس هم خیلی بهتر از نگهبان فضول و بی ادب سر کوچه ست
اینا همه برای من فشار روحی هستن. چیزایی که مستقیم روی روان آدم تاثیر میذاره. فشار اقتصادی رو میشه تحمل و حتی مدیریت
من همان قهرمان داستانی هستم که همه چیز را در مرز رسیدن رها می‌کند. می‌گذارد و می‌رود و نمی‌ماند تا ثمره‌ی آن‌چه گذشت را ببیند. همان که می‌تواند همه‌‌ی انتظارها و دلتنگی‌هایش را با یک جمله‌ی ساده، یک بله‌ی خشک و خالی تمام کند، می‌تواند رسیدن را، دیدن را تجربه کند، اما نمی‌کند. رها می‌کند. می‌رود. نمی‌ماند. همان شطرنج‌بازی که می‌تواند با حرکت آخر حریف را کیش و مات کند اما صفحه‌ی شطرنج را یک حرکت مانده به حرکت آخر، نیمه‌کاره رها می‌
- چرا از این نانوایی سنگکی خرید می کنید ؟
- چون نان هایش بهتر از آن یکی هستند.
- چرا بهتر هستند ؟
- چون طعم بهتری دارند.
- چرا طعم بهتری دارند ؟
- چون نانوا کنجد روی نان را با دقت می ریزد در حالی که جای دیگر کنجد را یک گوشه نان می ریزد و همه جا به صورت یکنواخت کنجدی نمی شود.
- بسیار عالی ! این همون ارزشی هست که می شه باهاش محصولی تولید کرد و رضایت فروخت !
4 حقیقت اساسی در مورد روابط شکسته شده استاز سالهای نوجوانی شروع به کشف می کنید که لاس زدن ، رابطه ، رابطه جنسی چیست. مباحثات غیرقابل توصیف با همسالان ، تحلیل بیش از حد همه جزئیات پسران و ساختن برخی از حقایق که به اصول اساسی بازی اروتیک تبدیل شده اند. اما در واقع چند حقیقت که مشخصه یک رابطه هستند کاربرد دارند؟بیایید به آنها نگاه کنیم تا آنها را تجزیه کنیم!
فوراً می دانید که آیا این برای شما مناسب است یا نه.این یک دام بزرگ است. خوب ، برای پیدا کرد
ورزش صبحگاهی در شروع فعالیت اموزشی مدارس می تواند عامل مهمی در کسب امادگی های جسمانی و ایجاد نشاط و شادابی و تامین سلامت جسم و روح دانش اموزان باشد. بهتر است به منظور جذابیت حرکات و هماهنگی با روحیه  ی دانش اموزان ،تمرینات متنوع و ترکیبی در برنامه ی صبحگاهی انتخاب شود.
زمان به طرفة العینی می‌تواند از هم‌صحبتِ شما یک نقّاشیِ درخت و یک فیلم سه دقیقه‌ای تست بازیگری اعجوبه‌ی ایرانی ۹۳ به جا بگذارد و از شما، موجودی روحاً کتک‌خورده که تا دو و نیم نصفه‌شب با بی‌قراری ووغم روی تخت می‌غلتد و فکر می‌کند نقّاشی درخت را به دیوار بزند بهتر است یا نه.
خواستم بگویم اگر چند ساعتِ دیگر بیدار شوم و به قرارم برسم هنر کرده‌ام، دیدم همینکه تا این ساعت را با دَردکشی شب‌زنده‌داری کرده‌ام غایت بی‌هنری بوده. کاش من هم از آ
همه به مسافرت می‌روند. از سفرهای کوتاه هر روزه گرفته تا سفرهای بین شهری و بین کشوی! سفرهای ما هم می‌تواند به دلایل مختلف باشد، سفرهای کاری، سفرهای تفریحی، سفرهای دانشجویی و... اما سفر خالی از خطر نیست و برای این خطرات هم باید فکری کرد. خطر لزوماً یک فاجعه بزرگ نیست گاهی یک دندان‌درد ساده یا گم‌شدن چمدان و بار می‌تواند کل سفر شما را تلخ کند. در اینجاست که نقش بیمه مسافرتی مشخص می‌شود. بیمه‌های مسافرتی مخصوص سفرهای خارج از کشور است و هر کسی
دیوونگی یعنی من اینجا بشینم و به تو فکر کنم
قطعا عقلم هزار بار بهم میگ بهتر از تو هم هس ولی دلم خوشه به تو!
چی بگم من همیشه مغرور بودم ولی هیچ وقت خودخواه نه
ولی تو خودخواهی خیلی..
تموم باید کنم این جریانات فکری رو بچشم یه زندگی نو و تازه رو
_
یادم بمونه: اره نه اون 3 درصده.. متعادل :)
_
حال روحیم خیلی خوب نیس به محض بهتر شدن مینویسم واستون ترمک های عزیز
این پست هم مربوط به حال دل خودم بود و ربطی به دانشگا و رشته نداش
موضوعات زیادی برای نوشتن دارم. اما در حال حاضر سرما خورده‌ام و پس از صحبت کردن با دوستانم و شنیدن تجربه‌هایشان، از نو فهمیدم که چقدر تنها سفر کردن در ایران برای یک زن دشوار است و این درد را یک مرد هرگز درک نخواهد کرد. این اواخر در کنار هیچ مردی احساس امنیت نمی‌کنم و حتی دیدن یک پسربچه و رد شدن او از کنارم می‌تواند بر من فشار روانی وارد کند. حتی امیدوار هم نیستم که اوضاع بهتر شود. با حقیقت کنار آمده‌ام. دنیا هیچوقت جای امنی برای زن‌ها نبوده.
، زیادی بزرگ و خشن بود ولی
به هر حال ازش استفاده میکردم. چند وقت پیش رفتم سفر، از سفر که برگشتم
دیدم شونه نیست. توو اتاق هتل جا گذاشته بودمش. رفتم یه شونه دیگه خریدم،
این یکی خیلی بهتر بود خوش دست بود اندازه اش مناسب تر بود خیلی از خریدش
راضی بودم...چند روز پیش که کوله پشتیمو می گشتم شونه قبلیم توو یکی از
جیباش پیدا شد، یه نگاهی بهش انداختم: بد شکل تر و نامناسب تر از قبل به
نظر میومد. با خودم فکر کردم اگر این شونه گم نشده بود ازش همچنان
استفاده
اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال یک طرح مناسب برای دکوراسیون اتاق خواب خود می گردید باید خدمتتان عرض کنم که طرح ایده آل و بی نقص که صد در صد با آن موافق و همگام باشید وجود خارجی ندارد. البته طرح ها و مدل های زیادی هستند اما طرح مورد پسند شما قطعا با توجه به خلق و خوی شخصی شما و ذهنیت شما وجود خارجی پیدا می کند. پس به جای بی حوصلگی و به عقب انداختن کار بهتر است همین حالا دست به کار شوید و روی کاغذ فکر کنید.
به عنوان مثال از خود بپرسید:
اتاقی پ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها